ویکی‌پدیا:نظرخاهی‌ئون/ربوت-۲۰۱۲-۰۳/کارور:ElphiBot مجوز ربوت وسه

ویکی‌پدیا، آزادِ دانشنومه، جه
پرش به ناوبری پرش به جستجو

کاربر:ElphiBot مجوز ربات سه[دچی‌ین]

  • کاندید: ElphiBot
  • اعمال:
  • انتقال مختصات جغرافیایی
  • رده همسنگ از ویکی انگلیسی
  • پیوندهای میانویکی (interwiki)--Elph (بحث) ‏۳۱ مـارس ۲۰۱۲، ساعت ۰۹:۵۰ (UTC)
  • پایان نظرخواهی: ؟
  • آغاز نظرخواهی: ؟

نظرها[دچی‌ین]

موافق[دچی‌ین]

  • Symbol support vote.svg موافق مازرونی: مه نظر امه ویکی یَتــّا روبوت اینتی کارون وسّه هم لازم دانّه.
    ترجمهٔ فارسی:به نظر من ویکی ما یک ربات [بزرگ] برای اعمال این تغییرات نیاز دارد. --شمه خورد گگأ: محکگپ بزوئن ‏۳۱ مـارس ۲۰۱۲، ساعت ۱۰:۳۲ (UTC)
جناب محک اینکه هم شما و هم جناب عباس کاربران کوشا و بزرگواری هستید شکی در آن نیست اما لطفاً در دادن رای تعجیل نفرمائید. ابتدا کاربر باید چند ویرایش با ربات در ویکی که برایش درخواست پرچم داده است انجام دهد و سپس کاربران بر اساس نوع مشارکت رای بر حضور و یا عدم حضور ربات در ویکی مورد نظر دهند. اگر تامل فرمائید تا حساب کاربر:ربات ایجاد شود (هنوز ربات در ویکی مازنی لاگین نکرده است) و چند ویرایش انجام دهند بسیار بهتر خواهد بود تا برای مشارکت انجام نشده رای بر پرچم دهید. دلیل اعطاء پرچم به یک ربات تکمیل کلوکسیون صاحب آن نیست (جسارت به جناب Elph نباشد) به ربات پرچم میدهند تا سیاهه مشارکتش تغییرات اخیر را در هم نریزد و اکنون ربات بدون پرچمی در ویکی مازنی مشارکت ندارد که سیاهه را در هم ریخته باشد و به او پرچم دهیم. بگذارید چند مشارکت این ربات سیاهه را در هم بریزد. با احترام--MehdiTalk ‏۳۱ مـارس ۲۰۱۲، ساعت ۱۱:۴۲ (UTC)
من به این دلیل رای هدامه که کارونی که ونه روبوت کانده نیازی به یاد بَییتن امه زوون ندانّه و فارسی ویکی جه خله فرق نکانده و بنشنه بائوتن که کارور مورد نظر پیش از این امتحان بَیی‌یه و تجربۀ لازم ره دانّه. مختصات جغرافیایی ره دکشی‌ین، انگلیسی رج واری ره بی‌یشیتن و میون‌ویکی پیوندون ره پیدا هاکردن کارونی نینه که وشون سه یتا تجربه‌دار روبوت کار ره بنه دمبدیم. باز هم به قول فارسون: «صلاح کار خویش خسروان دانند.» --شمه خورد گگأ: محکگپ بزوئن ‏۱ آوریـل ۲۰۱۲، ساعت ۱۵:۵۸ (UTC)

مخالف[دچی‌ین]

ممتنع‌[دچی‌ین]

تصمیم[دچی‌ین]

توضیحات[دچی‌ین]

لطفاً پیش از آغاز نظرخواهی حداقل 50 ویرایش با ربات انجام دهید تا مشخص شود ربات شما در ویکی مازنی به چه صورت ویرایش خواهد داشت. با سپاس--MehdiTalk ‏۳۱ مـارس ۲۰۱۲، ساعت ۱۱:۲۷ (UTC)

درضمن هنوز رباتی با نام ربات شما در ویکی مازنی ثبت نشده است. لطفاً ابتدا حساب کاریری ربات را ایجاد کنید و سپس صفحه کاربریش را ایجاد کنید.--MehdiTalk ‏۳۱ مـارس ۲۰۱۲، ساعت ۱۱:۲۹ (UTC)

مهدی جان می‌دانم منظوری نداشتید ولی باور بفرمایید که آمدن من به اینجا با هدفی جز کمک نبوده است وگرنه آنقدر کار در ویکی فارسی و عربی روی زمین مانده که ده ربات هم نتوانند پاسخگو باشند. رباتم را روشن کردم بعد از انجام 50 ویرایش خاموش خواهم نمود.--Elph (بحث) ‏۳۱ مـارس ۲۰۱۲، ساعت ۱۷:۴۱ (UTC)